Батькам майбутніх першокласників

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ

ДО ПЕРШОГО КЛАСУ 2020-2021 Н.Р.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

У зв'язку з карантином прийом документів для зарахування до 1 класу буде відбуватися дистанційно з 30 квітня до 31 травня 2020 року.

Рекомендуємо подавати документи в сканованій формі електронною поштою або через мережу Viber.

Оригінали необхідних документів можна буде подати після припинення карантину.

Якщо з технічних причин не можливе виконання даної рекомендації, документи можна принести в школу, дотримуючись протиепідеміологічних вимог.

Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються документи:

- Заява батьків, або осіб, які їх замінюють.

- Копія свідоцтва про народження.

- Медична довідка за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» (оригінал або копія)

- Копія документа, що дає право на пільги.

Медичну довідку також можна буде оформити та подати до закладу освіти після завершення карантину.

Адміністрація Полянської гімназії