Дошкільне відділення

Дошкільна освіта

Дитинство починається з садочка,

Де іграшок багато і пісень,

Де граючись, ми всі не помічали

Як час спливає і минає день.

І де б не був ти, ким не став,

В життя поринувши доросле,

Садок дитячий - це твій старт,

Це найрідніше, найдорожче!

Душа дитини в роки від 2 до 7 найбільш чутлива і вразлива, й у цей час найкраще треба її плекати й пильнувати, щоб і серце, й воля, й розум, а також й тіло розвивалися цілком нормально.

С. Русова

Наш садочок "Пізнайко" – територія щасливого дитинства для наших малюків! Дітлахи розвиваються і виховуються, навчаються і розважаються. Вони веселі, розумні, життєрадісні, допитливі і їм є, що сказати і чим похвалитися, вони мають перші перемоги, прагнуть до знань і мають бажання увійти в цей світ компетентними особистостями.

Наше ДВ « Пізнайко » працює за базовою програмою розвитку дітей дошкільного віку « Українське дошкілля ».

Дошкільне відділення відвідує 13 малят та налічує 1 різновікову групу.