Наша школа, як великий корабель, що пливе по морю знань.

Інженерний тиждень в гімназії

Олімпійський тиждень -2020

22.01 День Соборності України в Полянській гімназії

18 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в 4 класі була проведена виховна година "Скажи СНІДу - ні!"

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" в Полянській гімназії.

7 грудня, в Україні відзначають Всесвітній День української хустки. З цієї нагоди у мережі запустили яскравий флешмоб #УкраїнськаХустка. Тисячі українок фотографуються у яскравих хустках і публікують світлини у соцмережах. Не залишилися осторонь й учениці та вчительки нашої гімназії.

Бережемо, поважаємо, відроджуємо, пропагуємо наші українські традиції - генетичні скарби українського народу, наше минуле і майбутнє.

Тиждень "Весела перерва"

25 листопада в Полянській гімназії розпочався Тиждень "Весела перерва". День перший - День художника. Учні демонстрували свої таланти в ролі художників

26 листопада - День іграшки. Учні початкових класів принесли свої улюблені іграшки і на перервах було гамірно і весело.

27 листопада - день танцю

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в Полянській гімназії

Міжнародний день ТОЛЕРАНТНОСТІ в Полянській гімназії

11 листопада вчитель біології Рабчевський Р.М. провів тренінг "Сталий розвиток" для учнів 7-8 класів.

8 листопада 2019 року учні 3-9 класів Полянської гімназії приймали участь в І етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика..

Осінні канікули.... Для учнів та вчителів - це відпочинок від навчальних занять, підготовка до олімпіад, проведення зустрічей, семінарів, нарад. А для працівників Полянської гімназії ще плідна праця над оформленням коридорів нашої рідної альма-матер. Ось така краса у нас з'явилася!!!

ОСІННІЙ ЯРМАРОК У ПОЛЯНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно - ось як завжди проходить осінній ярмарок у Полянській гімназії. Так було 16 і 18 жовтня. Від самого ранку діти несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту. Всі товари приготовлені вдома, акуратно упаковані, загорнуті, розфасовані - готові до вживання, аби відразу можна було розставити усі страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, учителям, батькам - усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити. Велика подяка всім учасникам ярмарку за підримку цієї традиції нашої гімназії.

До Дня козацтва та Дня захисника України молодші школярі Полянської гімназії підготували вітальні листівки. Хлопці середніх і старших класів змагалися у спритності, швидкості, кмітливості під час проведення свята "Козацькі забави".

Щорічно напередодні першого вересня проходять серпневі наради педагогічних працівників, де підбиваються підсумки та визначаються завдання на новий навчальний рік. 29 серпня на базі гімназії відбулася традиційна нарада освітян.