Дистанційна освіта

Вчишся вдома і немає кого розпитати про те як вирішувати квадратні рівняння чи чому жовтогарячий пишеться разом - Інтернет знає все :). Нижче ціла купа ресурсів, де на ці питання вже відповіли найзрозумілішим способом. Розберись в темах, які давались складно, чи були не зрозумілі тобі. Вперед - ти зможеш...

Для вчителів ці ресурси можуть стати джерелом ідей та інформації щодо побудови уроків та використання новітніх технологій в освіті.

Інтернет ресурси для навчання

Адміністрація школи просить взяти участь учнів та батьків в онлайн-опитуванні з питань організації дистанційного навчання учнів під час карантину.

Анкета для учнів

Анкета для батьків

Заповнення анкет займе не більше 10 хв. Дякуємо за співпрацю!

Розклад  Всеукраїнської школи

Шановні батьки! Бережіть себе і своїх дітей!